Фото Фото

Головний виконавчий директор норвезького холдингу Pelagia as

ЕГІЛ МАГНЕ ХОГСТАД

«»

Компанія Egersund Seafood є одним з найбільших виробників риби в Норвегії. Ми працюємо з 1921 року, а перша поставка риби в Україну відбулася 1996 року.

Заводи холдингу розташовані по всій Норвегії, що дозволяє випускати широкий асортимент продукції, яка експортується в 35 країн світу.

Сьогодні ми з гордістю запрошуємо вас у фірмові магазини Egersund Seafood в Україні. Ми відкрили ці магазини, щоб доставляти вам рибу без посередників. Тепер, контролюючи всі процеси — вилову, переробки, транспортування та продажу, ми пропонуємо вам усю повноту та чистоту смаку норвезької риби.

Морепродукти — це не лише делікатеси, а й найбільш корисні для людини продукти харчування. Ми бажаємо вам здоров’я та щоденного задоволення від нашої риби!

Egersund Seafood входить до складу групи компаній Pelagia - це один з найбільших виробників риби в Норвегії.

1921 г.Історія компанії починається в 1921 році з заснування фабрики з виробництва рибного борошна - інгредієнта, що використовується в кормах для тварин.
1993 г.Перетворення «срібла океану», оселедця, в «золоту монету» забезпечило компанії високий прибуток з першого року існування. У 1993 році був також побудований завод з переробки пелагічної риби, виловленої у Північному морі.
1996 г.А перша поставка риби в Україні відбулася вже у 1996 році.
2014 г.

У 2014 році Pelagia об'єдналася з компаніями Norway Pelagic AS та Welcon Invest AS у єдиний холдинг Pelagia AS. Сьогодні холдинг керує 26 заводами в Норвегії, Великобританії, Ірландії, Данії та експортує продукцію в 35 країн світу.

Виробництво поділяється на два підрозділи: Pelagia Food (продукти харчування для людей) та Pelagia Feed (рибні корми для тварин). Ще дві компанії - Leroy Seafood та SalMar - також належать засновникам. Це одні з найбільших виробників та експортерів атлантичного лосося і форелі найвищої якості.
Фото
Девіз компанії – «Ми – експерти в рибі». Перший флагманський магазин компанії відкрився в листопаді 2014 року за участю прем’єр-міністра Норвегії пані Ерни Сульберг.

Пропонуємо!

Egersund Seafood - унікальні норвезькі рибні магазини у Києві. Ніхто інший на ринку не може запропонувати в комплексі те, що пропонуємо ми:
  • виробництво, заморозка, транспортування та прямі продажі без посередників кінцевому споживачу з контролем якості від вилову до прилавку;
  • широкий асортимент морепродуктів з Норвегії та від перевірених партнерів з інших країн;
  • засолювання на заводі в Норвегії оселедця та скумбрії одразу після вилову, що дозволяє максимально зберігати властивості продукту;
  • відмова від консервантів та антибіотиків в продукції;
  • консультації та рекомендації продавців при виборі морепродуктів;
  • високотехнологічна шокова заморозка;
  • унікальні Seafood Bar та хоспер-меню в магазині.
Фото

Традиції Egersund Seafood Україна

З моменту відкриття першого магазину в 2014-му році кращих співробітників компанії (продавці, касири, кухарі, менеджери) щороку відправляють в тижневу подорож по Норвегії або іншим країнам з розвиненим рибним ринком, такі як Іспанія, наприклад.

Протягом подорожі команда отримує унікальний досвід. Відвідує заводи, де бачить процедуру обробки, тонкощі та нюанси виготовлення норвезького оселедця, етапи виробництва, годівлі та обробки атлантичного лосося на фермах, умови його утримання (чистоту води і навколишнього середовища, якість процесів).

Група спілкується з директорами ферм і керівниками підприємств, задає питання і дізнається нюанси, щоб розуміти всі тонкощі виробництва продукту і з впевнено говорити про якість норвезької продукції, яку продають в магазинах Egersund Seafood.

Крім робочих моментів, під час поїздки команда відвідує визначні місця, рибні ринки, рибалить, ходить в походи, знайомиться з місцевою кухнею, культурою та традиціями. Все для максимального занурення і розуміння особливостей ринку і продукту, який компанія пропонує в Україні.

Локації